HISZPAŃSKIE MIKOŁAJKI DLA KOBIET Z KRZYŚKIEM MARCINIAKIEM

  • Ilość miejsc: Jest Jest  (8 szt.)
  • szt.
  • Cena netto: 162,60 zł 200,00 zł

3.12.2022r  godzina 17:00

Kochani

 

 

Zapraszamy Was na kolejne warsztaty w naszym STUDIU :)

Temat przewodni HISZPAŃSKIE TAPAS

 

Poprowadzi je nasz przyjaciel, znany z równie dobrego poczucia humoru, co poczucia smaku, zawsze uśmiechnięty Krzysztof Marciniak. Krzysiek gotował m.in. dla takich gwiazd jak Elton John, Tony Blair czy drużyna piłkarska Manchesteru United.


Krzysiek będzie świeżo po wyprawie do Hiszpanii, gdzie będzie doszkalał swój kulinarny kunszt pod okiem hiszpańskich Szefów Kuchni.


Co możemy napisać Wam o
Tapas (z hiszp. tapa – przykrywka, wieczko)– niewielkie przekąski podawane zazwyczaj do napojów w barach Hiszpanii. Mogą być podawane na ciepło lub na zimno i przyjmować różne formy – od prostych przekąsek po bardziej skomplikowane dania. Przyrządza się je z rozmaitych składników: warzyw, mięs, owoców morza, jajek itp. Kraju Basków tapas nazywane są pintxos (od wbitych w przekąski wykałaczek).


 


Organizujemy warsztaty na których nauczycie się jak przyrządzać oryginalne hiszpańskie TAPAS


menu wkrótce 

 

 

 

 

 

 

Cena: 200zł /os. (w tym 23% VAT)

Cena zawiera wszystkie potrzebne składniki do przygotowania każdego z dań, dobrze wyposażone stanowisko, skrypt z przepisami do zabrania ze sobą, fartuchy na czas szkolenia, pojemniki „na wynos”, napoje - woda, kawa, herbata.

Minimalna ilość osób - 8
(Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń)
(Jeśli nie uzbiera się minimalna ilość uczestników szkolenia, zastrzegamy sobie prawo do przełożenia terminu lub odwołania zajęć i zwrotu pieniędzy).

Rezerwacje i więcej informacji:

http://www.studiodobregosmaku.pl/

 

lub
tel.727-777-191
dorota@studiodobregosmaku.pl

 


Zapraszamy :)